^Nahoru
  • 1
  • 2
  • 3


Kontakty: vasek@bubinky.cz
Vašek Tel: 604 718 213
Věrka Tel: 736 446 800

www.Bubinky.cz

Přírodní hudební nástroje ručně vyráběné v Čechách již 20 let

Medailonek Věra

Věra MartincováVěra Martincová

     Jmenuji se Věrka Martincová, mou specializací je výroba rámových šamanských bubnů a lektorská činnost. Učila jsem se od mého muže vlastně celý náš společný život, protože jsem vždy měla ráda jakékoli tvoření v dílně a ruční práce a propojení s hudbou mi připadalo vždy ideální.

     Po studiu na gymnáziu jsem se věnovala především rodině, máme jednoho vlastního syna a jednoho v náhradní rodinné péči. Po mateřské jsem nastoupila do ergoterapeutické dílny v Domově pro seniory, v roce 2008 jsem iniciovala vznik našich kurzů „Vyrob si svůj buben!“, při kterém se zájemci podílí na výrobě svého osobního bubnu ve vysoké hudební a muzikoterapeutické kvalitě. V roce 2010 jsem uskutečnila první interaktivní hudební pořad pro děti z MŠ a ZŠ i dospělé, ve kterém účastníky seznamuji s našimi přírodními hudebními nástroji.

     Od roku 2013 jsem členkou České muzikoterapeutické asociace a zúčastňuji se akcí sekce Celostní muzikoterapie pod vedením PaedDr. Lubomíra Holzera.

     Mám ráda: svou rodinu, přírodu, jógu, cestování, stromy, skály, knihy, lidi, legraci, hudbu, tanec, filozofii, svobodu, pospolitost, harmonii…

Copyright © 2021 bubinky.cz