^Nahoru
  • 1
  • 2
  • 3


Kontakty: vasek@bubinky.cz
Vašek Tel: 604 718 213
Věrka Tel: 736 446 800

www.Bubinky.cz

Přírodní hudební nástroje ručně vyráběné v Čechách již 20 let

bubinky.cz - akce

Milí příznivci přírodních hudebních nástrojů a muzikoterapie!


    Zasíláme vám pozdrav z našeho ateliéru v dymokurských lesích na okraji Českého ráje. Rádi bychom vás pozvali na skupinový kurz "Vyrob si svůj buben!", který jsme letos pro vás opět nachystali. Koná se v rámci týdenního muzikoterapeutického pobytu v krásné přírodě blízko Šumperku v letním čase 17.-23.7. (Švagrov, Jeseníky). Na kurzu máte možnost vyrobit si vlastní šamanský buben nebo djembé z českých přírodních materiálů, které pro vás sami zpracováváme a zároveň se ponořit do vibrací a tónů přírodních hudebních nástrojů s PaedDr. Lubomírem Holzerem.. 
   Mimo tento kurz vás rádi přivítáme celoročně u nás doma na kurzu individuálním (pozor, pouze ve všední dny!). 
   Pozvánky na akce našich přátel (koncerty, muzikoterapeutické relaxace, bubnování apod.) najdete na www.muzikoterapie.name.
   Samozřejmě také pracujeme na dalších hudebních nástrojích, které si můžete zakoupit osobně či nechat poslat poštou. Vzhledem k tomu, že se jedná o ruční práci, děkujeme předem za trpělivost, pokud bude třeba na svůj nástroj déle čekat. Ovšem můžete mít štěstí a zrovna váš nástroj již bude hotový :-). Pro představu, co je potřeba ručně opracovat, než vzniknou skutečně originální muzikoterapeutická djembé, zasíláme čerstvé foto z naší zahrady.
pred a po  
 
Přejeme vám i nám štěstí, zdraví a klid v duši.

Vše dobré a děkujeme, 

Věrka a Václav Martincovi,

Břístev 51 
604718213 
31.března 2017
Copyright © 2015 bubinky.cz