^Nahoru
  • 1
  • 2
  • 3


Kontakty: vasek@bubinky.cz
Vašek Tel: 604 718 213
Věrka Tel: 736 446 800

www.Bubinky.cz

Přírodní hudební nástroje ručně vyráběné v Čechách již 20 let

Skupinový kurz výroby bubnů

vyrob buben15  

Skupinový kurz "Vyrob si svůj buben!" pořádaný v Axmanově hájence v Pozořicích (DLK Stromík), 19.9.2015 9.00 - 18.00 hod, určený pro dospělé nebo rodinné týmy. Vyrobíte si skutečný hudební nástroj z přírodních materiálů ve špičkové kvalitě. Cena se stanovuje podle vybraného bubnu: šamanský rámový buben s paličkou za 2700 Kč nebo 3300 Kč a dřevěný masivní buben tvaru Djembé za 4500 Kč, 5800 Kč a 6900 Kč. V ceně je zahrnut materiál, lektorné a následné doladění bubnů. Přihlášky a bližší informace: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..Uzávěrka přihlášek je 14.9.2015. Těšíme se na Vás.

 

Výrobci přírodních hudebních nástrojů
VÁCLAV A VĚRKA MARTINCOVI
(www.bubinky.cz)

 

Vás zvou na kurz

„Vyrob si svůj buben!“

 

kat kurzskupin„…Hudba je zázrak, který otevírá srdce a naplňuje ho odvahou, radostí a láskou…“ Na cestě za tímto zázrakem jste možná zatoužili po svém osobitém hudebním nástroji. V našem kurzu si takový nástroj zhotovíte, ať už se rozhodnete pro rámový šamanský buben s paličkou nebo pohárovitý buben z jednoho kusu dřeva zvaný djembe. Veškerý materiál na výrobu těchto bubnů pochází z České republiky, zpracováváme ho sami a zaručujeme tím vysokou kvalitu a originalitu vyrobených nástrojů. Navíc vše je připraveno v takové míře, aby se vám při práci vše povedlo a výsledný hudební nástroj byl ve špičkové kvalitě.


Muzikoterapeutické přírodní hudební nástroje vyrábíme 20 let a rádi Vás při této krásné rukodělné práci povedeme. Energie, kterou vynaložíte, se Vám vrátí v podobě příjemného zvuku vašich bubnů v přirozeném ladění.

 

Materiál:
dřevěný korpus bubnu ručně opracovaný, kozí kůže, provázky, lak, vypínací kruhy

Průběh kurzu:
Každý si nejprve očistí a obrousí svůj dřevěný korpus bubnu. Dále si připravíte vypínací kruhy, podle velikosti vybraného bubnu, vyberete kůži, oříznete do patřičných rozměrů a napnete na buben. K šamanskému bubnu si vyrobíte dřevěnou paličku s barevným filcem. Bubny z masivního dřeva si můžete obarvit do různých odstínů přírodních barev, tak aby vynikla krása přírody.

Termín: sobota 19.9.2015 (9.00 - 18.00 hod.)

Místo konání: Dětský lesní klub Stromík, Axmanova hájenka v Pozořicích u Brna

Informace a přihlášky:
Pracujeme venku, v případě zájmu můžete přespat na místě (kontaktní osoba: Soňa Štoudková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Zarezervujte si, prosím, vybraný druh a velikost bubnu co nejdříve. Přihlášky a další informace u lektorů: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 736 446 800 Uzávěrka přihlášek 14.9.2015.


Cena (materiál + kurzovné):

  • šamanský buben s paličkou, dvě velikosti: 2700,-Kč a 3300,-Kč
  • přírodní buben - djembe (podle velikosti a průměru „hlavy“ bubnu - menší 4500,-Kč, střední 5800,-Kč, velké 6900,-Kč) 

Všechny bubny jsou v muzikoterapeutické kvalitě, široké škály tónů, v přirozeném ladění. Korpusy jsou dobře proschlé, vydlabané z jednoho kusu kmene. Každý buben je originální, navíc pokud se podílíte na výrobě, stane se opravdu jedinečným. Následná záruka a servis jsou samozřejmostí. Zálohu na kurz (pro všechny bubny ve stejné výši: 2000,-Kč) plaťte, prosím, na účet č.: 226956451/0300, do zprávy pro příjemce uveďte své celé jméno, zbytek ceny doplatíte na místě.

Těšíme se na spolu-tvoření. 

Copyright © 2015 bubinky.cz